Vitrindesiniz!

Basın Takibi

Gazetelerde, dergilerde yer aldınız mı? Görselinizle, logonuzla, reklamınızla, ilanlarınızla, sponsorluklarınızla... 

Hangi sayfada ?

Haber büyük mü, küçük mü ?

Olumlu mu, olumsuz mu? 

Kısaca Vitrinde nasıl duruyorsunuz ?

Sizin için, yerel, bölgesel ve ulusal 3.000 ‘e yakın yayını takip ediyor, sektörünüzle ilgili haber ve reklamları raporluyoruz.

Yazılı basını sizin için mercek altına alıyoruz. Size web sitemizden kendi alanınıza erişim için bir kullanıcı adı ve şifresi tahsis ediyoruz. Her sabah 07.30'dan itibaren o gün sizinle ilgili çıkan tüm haberlere web üzerinden erişebiliyorsunuz. Mail grupları oluşturarak, istediğiniz kişileri bilgilendiriyorsunuz. Arzu ederseniz aynı saatlerde e-postanıza günlük "Haberci" mailiniz geliyor, hatta kupürleriniz de kapınıza.
Ajans Presss yerel, bölgesel, ulusal yayınlardan 3.000'e yakın yayını sizin için takip ediyor. 212 sektörde sizin için reklam ve haber takibi yapıyor. 

Yazdırma Seçenekleri

Digital çağın en önemli getirilerinden biri de kağıt tüketiminin azalması. Ajans Press müşterilerinin % 80’i artık kağıt ortamında değil dijital ortamda kupürlerini tedarik etmektedir.

Kupür gruplarını veya Haberci maillerini E-Posta yoluyla paylaşmak mümkünken, kağıt çok nadir aranır duruma gelmiştir.
Ayrıca yazılım ekibimiz müşterilerimize, kupürleri dilediği şekilde alternatifli yazdırabilme  olanağı sağlayarak,  sadece ihtiyaç halinde kupürleri kağıda dökme şansını sunmuştur.

A4’e sığdırmak üzere küçültüp yazdırma, küçültmeden kupürü doğru yerden keserek birkaç sayfa olarak yazdırma, A3’e yazdırma, kelime işaretli yazdırma, işaretleri kaldırıp yazdırma, yazdırılan kupürün başında künye bilgileri, yazdırılan kupür grubunun başına “kapak rapor” alabilme seçenekleri ve hepsi renkli..

Ajans Press müşterileri, sadece gerekli durumlarda kağıt sarf eden, orman tasarrufu sağlayan doğa dostu müşterilerdir.