Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Hangi Internet Tarayıcısını kullanmam gerekiyor?
Cevap: Web Sitemiz en iyi Chrome'da görüntülenebilmektedir. Bunun yanı sıra Internet Explorer 9.0, Firefox, Opera yazılımları desteklenmektedir.
Soru: Web Sitenizde kullanıcı adı ve parola ile giriş yaptıktan belli bir süre sonra siteden kopuyorum, tekrar kullanıcı giriş ekranı geliyor?
Cevap: Internet erişiminizde Firewall, Proxy Server ya da İçerik denetleyicisi kullanıyorsanız bu yazılımlar oturumunuzu kopartmaktadır. BT departmanınızdan yardım alarak bu kısıtlamalara takılmadan internete erişmeniz gerekmektedir.
Soru: Ajans Press müşterisiyim, haberlerimi kendi web siteme entegre etmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Cevap: Web sitemizde sizler ile ilgili çıkan tüm haberleri kendi web sitenize entegre edebilirsiniz. Web sitemiz net tabanlıdır ve web2 servislerini kullanarak bunu yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri temsilcinizden bilgi alabilirsiniz.
Soru: Web Sitenizde Basın'da küpürleri kaydet butonu ile kaydedemiyorum?
Cevap: Kaydet Butonuna bastığınızda bir Java eklentisi arka planda çalıştığından Java eklentilerini çalıştırabiliyor olmanız gerekmektedir.
Soru: Web Sitenizden ya da abonesi olduğum çeşitli servislerinizden (Gündem, Haberci vb. ) mail alamıyorum, daha önce geliyordu birkaç gündür mailler ulaşmıyor?
Cevap: Mail servislerimiz düzenli olarak her saat kontrol edilmektedir ve mail sunucularımız sürekli aktiftir. Ancak tüm müşterilerimize gün boyu sürekli mail gönderimi yaptığımızdan zaman zaman SPAM olarak algılanabilmekteyiz. Uluslar arası SPAM arama motorlarında bulunmamamıza rağmen, zaman zaman müşterilerimizin mail sunucuları bizden gelen toplu mailleri SPAM olarak etiketlemektedir. Çözüm için mail sunucunuzda ve SPAM filtreleme yazılımınızda 212.174.15.131 IP adresini,@ajanspress.com.tr alan adını güvenli göndericiler listenize( spam white list ) kaydetmeniz gerekmektedir. Ayrıca
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ,
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ,
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ,
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

tekil mail adreslerimizi de güvenli göndericiler listenize kaydedebilirsiniz.

Soru: Web Sitenizde TV kliplerini oynatırken ses var görüntü yok?
Cevap: Windows Media Player 9 ve üzeri kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca Media Player Codec’leriniz yüklü olmalıdır. Toplu codec uygulaması olarak K-lite Codecs paketini internetten ücretsiz yükleyebilirsiniz.
Soru: Daha fazla destek nasıl alabilirim?
  Cevap:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  mail adresimize mail gönderebilir veya 212 370 11 00'dan bizlere ulaşabilirsiniz.