Ajans Press’ten Mobil Uygulamalar

Ajans Press’ten Mobil Uygulamalar

Medya takibi ve raporlamaları konusunda 61 yıldır hizmet veren Ajans Press Medya Takip Merkezi, iPhone/iPad cihazları için mobil uygulamalarını devreye aldı.

Apple Store’dan indirilen AJANS PRESS MOBİL uygulamasında ilk sefere mahsus abonelik şifresi ile giriş yapan aboneler, web sitesi üzerinden ulaştıkları hizmetlere cep telefonlarıyla da kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Yazılı basın, radyo, internet ve sosyal medya takip sonuçları, bu uygulama sayesinde telefondan hem günlük hem de geriye dönük olarak takip edilebiliyor.  Aynı şekilde TV sonuçları on-line izlenebiliyor.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise KÖŞE YAZILARI;
Ulusal gazetelerin köşe yazarları, sabah 07:30’dan itibaren Ajans Press Mobil aracılığı ile rahatça okunabiliyor. Uygulamayı indiren aboneler, gündemi sadece köşe yazarları ile değil, GÜNDEM modülü ile takip edebiliyorlar. Gündem modülü, sabahın erken saatlerinde, “Güncel - Dünya - Ekonomi – Spor” başlıkları altında Manşet Haberlerin ÖZETİ’ne erişim sağlayarak iş dünyasına vakit kazandırıyor.

Ajans Press Mobil uygulamasına kısa bir süre sonra “ARŞİV” arama modülü de eklenecek. Bu modül sayesinde kullanıcılar,  son bir ay hariç Ajans Press’in tüm medya arşivinde diledikleri kelimeyi arayabiliyor olacaklar.