İnternet Takibi Nedir?

İnternet Takibi

Çağımızın en büyük buluşu Internet sayesinde online ortamda yayın yapan yeni bir mecra doğmuş oldu. Erişim alanı “Tüm Dünya” olan haber sitelerinin gücü gittikçe artarken, basılı çıkan yayınların tirajları düşmeye başladı. Krizlere dayanamayan Dünya devi gazetelerden işten çıkarma, kapanma haberleri gelmeye başladı.

Internet mecrasının yükselen grafiği, bilgi çağında yaşayan insana daha hızlı haber sağlamasından ötürü.  Oysa gazetelerde ertesi günü, televizyonlarda programın yayın günü ya da saatini, dergilerde hafta ya da ay başını beklemek zorundasınız.

Ajans Press’in akıllı yazılımları bu süper dinamik medyada, sizin için en fazla tıklanan 3 bine yakın haber portalı ve bloğu anında izliyor, yüz binlerce link üzerinde, istediğiniz anahtar kelimeleri yakalayıp, anında size mail ile bildiriyor.

Bu hizmetin size sağlayacağı pek çok fayda var. Birincisi anbean değişebilen etkin bir mecrayı takip etmek. İkincisi ise haberlerinizin geri bildirimi için gazetelerde ertesi günü, televizyonda programın yayım günü ya da saatini, dergilerde hafta ya da ay başını beklemek zorundasınız. Oysa internette haberler düştüğü anda yayında. 

Dolayısıyla haberinizin ne kadar tıklandığı, kendisine haber sitesinin ne kadar üstünde ve ne şekilde yer bulabildiği size haberinizin ilerleyen saat ve günlerde nasıl bir etki yaratacağının ipuçlarını verebilir.

Sizin için, en fazla tıklanan 3 bine yakın haber portalı ve bloğu aynı anda izliyoruz.