Medya Analizi

Eşsiz bir raporlama hizmeti

Medya Haber Analizi, önemli olanla değerli olan arasındaki farkın belirginleştiği eşsiz bir raporlama hizmetidir. Özetle, medya yansımalarınızın karnesi olan analizde o hafta/ay/yıl süresince kaç haberinizin yer aldığı, bu haberlerin st /cm oranları, algı eşiklerine göre nitelikleri, reklam eş değerleri, buluştukları tahmini okuyucu sayıları, hangi gazete/dergilerde kaç haberle yer aldığınız gibi nicel ve nitel veriler sunulur.

İsterseniz rakipleriniz ile birlikte, karşılaştırmalı… 
Bu verileri bir önceki yılın aynı dönemiyle ya da bir önceki hafta/ay ile karşılaştırmada kullanabilir, reklam ve tanıtım harcamalarınızla haberlerinizin reklam eşdeğerlerine bakıp kazanımlarınızı açıkça görebilirsiniz. 

Medya Analizleri şirket sahip ve ortakları kadar, profesyonel PR çalışanları için de temel performans değerlendirmesine olanak sağlayan bir hizmettir. 

Sizi sadece takip etmiyor, nereden gelip nereye gitmekte olduğunuzu düşünmeniz için gerekli verileri sizlerle paylaşıyoruz.

İşte alternatifleriniz; 

On-line Analiz

''Nitelikli Bilgi'' artık bir tık uzakta... On-Line analiz üretebilen web sürümümüz ile yine bir ilke imza attık! Newslighter 2.1, özelleşebilen analizleri ile sizi niceleyici sonuçlara ulaştırıyor. Üstelik grafikleri ile birkaç saniyede renkli, çıktı almaya hazır… Hemen sunum yapılabilecek formatta…

Takibi yapılan konular içerisinden alternatifli analizler üretilebiliyor… Dönem aralığı gibi değişkenler kullanıcı tercihine göre seçilebiliyor… 

Standart Analiz

Haberlerin tek tek uzman bir ekip tarafından incelenip değerlendirilmesinden sonra oluşturulan bu rapor, titiz müşteriler için ideal… İster kendi markalarınızı karşılaştırın, ister rakiplerinizi...

Siz yeter ki karar verin Ajans Press olarak firma analizi çıkaralım, sektör analizleri üretelim… Etkinlikleriniz için bülten takibi yapalım, sonuçları raporlayalım… Standart Analiz, sponsorlarınıza sunmak için de ideal bir rapor. Bir sonraki yılın sponsorluğunu almak için muhteşem bir taktik. 

Kapsamlı Analiz

Bir Medya Analizin varabileceği son nokta… 
Ajans Press olarak40'ın üzeri analiz kriteri sunuyoruz. Bunlar yetmez derseniz sizin eklemek istediğiniz kriterleri bunları ilave ediyoruz. Etkinlik Endeks'inizi raporluyoruz.

Size özel… Butik analizler üretiyoruz.