sosyal medya takip araçları

İtibar Yönetiminde Riskli Bölge!

Sosyal Medya’nın önemi artık herkes tarafından kabul ediliyor. Bu mecrada çıkan bir yorum, görüş, çok kısa zamanda binlerce insan tarafından paylaşılabilir hale geliyor. Hiç beklenmedik bir anda markanız ile ilgili itibar zedeleyici bir yorumlar katlanarak çoğalıyor.

Müşterilerimize sunduğumuz Sosyal Medya Takibi, kriz yönetimi gerektiren durumlardan haberdar olmalarını ve markalarının itibarı ile ilgili bu çok kontrolsüz ve riskli mecrayla başa çıkabilmelerini sağlıyor.

Sosyal Medya Takibi aboneleri, markaları hakkında yazılan olumlu veya olumsuz yorumları, haberleri, tartışılan konuları ve paylaşımları isterlerse, web sitemizden, isterlerse, anında E-Mail alarak takip edebiliyor.

Sosyal mecralarda dilediğiniz anahtar kelimeyi, dilediğiniz zaman kontrol etme imkanı “Gerçek Zamanlı Arama” kabiliyeti ile, Ajans Press’in sunduğu bir diğer imkan. Online Sosyal Medya Abonesi olan müşteriler, web sitemize şifre ile bağlandıktan sonra, diledikleri kelimeyi anında arayıp, raporlar çekebiliyorlar.